Logo Kullanım Şartları


ESKİNET ve Temsil Etmiş Olduğu Markalar İçin Logo Kullanım Şartları

Kuruluşumuzun kendisine ait veya kuruluşumuz tarafından temsil edilen markalara ait marka ve logo kullanımına ilişkin kullanım şartları aşağıda bilgilerinize sunulmuştur;

1- Eskinet Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tescilli markaları için belirlenmiş olan logo ve sloganları kullanmak istemeniz durumunda, kullanmak istediğiniz alanda, dokümanda, web sayfanızda belirlenmiş olan en boy oranlarını ve formatını koruyarak en son versiyonu ile kullanmalıdır. Eğer web sayfasında kullanılacaksa, Markalar Bölümünde, Markalar bölümü bulunmaması durumunda Ana Sayfada, belirlenmiş formatta yayınlamanız gerekmektedir.  Logo büyütme ve küçültme işlemlerinde logo en-boy oranı ve formatı aynen korunmalıdır.

2- Eskinet Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından temsil edilen tüm markalar için belirlenmiş olan logo ve sloganları kullanmak istemeniz durumunda, kullanmak istediğiniz alanda, dokümanda, web sayfanızda belirlenmiş olan en boy oranlarını ve formatını koruyarak en son versiyonu ile kullanmalıdır. Eğer web sayfasında kullanılacaksa, Markalar Bölümünde, Markalar bölümü bulunmaması durumunda Ana Sayfada, belirlenmiş formatta yayınlamanız gerekmektedir.  Logo büyütme ve küçültme işlemlerinde logo en-boy oranı ve formatı aynen korunmalıdır.

3-  Web sayfasına yerleştirilen logoya ilgili markanın web sitesi linklenmelidir. Logoya tıklanıldığında Eskinet veya Eskinet‘e ait yerel web sitesi, yerel web sitesi bulunmaması durumunda global web sitesi yeni sayfada açmalıdır. (Örnek : YYYY Logosuna tıklanıldığında www.yyyy.com web sitesinin açılması gibi) İlgili web siteleri www.eskinet.net adresinde markalar bölümünde verilmiştir.

4- Eskinet markalarının veya Eskinet tarafından temsil edilen markaların Kartvizit, Antetli Kağıt veya reklam gibi mecralarda kullanılması gerektiğinde [email protected] adresine bilgi maili atmanız yeterlidir.

5- Eskinet‘e ait veya Eskinet tarafından temsil edilen markaların kullanımı hiçbir şekilde markanın temsili, ilzamı ve diğer haklarının kullanımı konusunda yetki alınmış olduğunu göstermez. Bu amaçla ayrıca Eskinet İş Ortağı Sözleşmesi imzalanması gerekir.

ESKİNET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.