BDCOM Network ürün ve çözümleri Simet ile artık Türkiye 'de !

Simet, ağ teknolojileri ve iletişim çözümleri tedarikçisi BDCOM ile yollarını birleştiriyor ve kapsamlı ürün gamını, satış öncesi ve sonrası katma değerli hizmetleriyle harmanlayarak portföyünü geliştirmeye devam ediyor.

26 Ekim 2018 Cuma

2018 yılında büyük bir enerji ile yola çıkan Simet, Bilgi Teknolojileri sektörünün değişmez ve önemli değerlerinden biri olarak sektöre yeni markalar kazandırmaya devam ediyor. Katma değerli teknoloji ürünleri dağıtım kavramını, dürüst kanal yapısı ile baştan tanımlayan Simet, ürün portföyüne güçlü bir markayı daha ilave ederek çözümlerini zenginleştiriyor.

Özellikle, tamamen kendi tasarım ve teknolojilerini kullandığı Router, Firewall, Switch, xPON ve Wireless ürünleri ile dikkat çeken BDCOM ve Simet, 2018 yılı içerisinde başlatmış oldukları iş ortaklık çalışmalarını bitirerek Türkiye pazarının kullanımına 2018 son çeyreğinde sunmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında Simet personelinin eğitimi, BDCOM ürünlerinin yerel regülasyonlara uyumu ve benzeri konularda toplantılar yapılarak uyum sağlanmıştır.

Ağ teknolojileri çözümlerinde esnek, dinamik, ulaşılabilir ve yeni çözümleri sunan Simet kanal yapısı içerisinde yer alacak BDCOM ürün ve çözümleriyle, stoklarda yerini almış bulunmaktadır.

BDCOM (Shanghai Baud Data Communication Co.) Hakkında

MAYIS94 yılında kurulan Shanghai Baud Data Communication Co. Ltd (BDCOM), Çin'in önde gelen ağ teknolojileri ve iletişim çözümleri tedarikçilerinden biridir.

BDCOM Router ve X.25 NIC ürünleri Çin’de üreten ilk firmadır ve o günden bu yana Ağ teknolojileri ve iletişim ürünleri üretiminde öncü olmuştur. BDCOM Network Switch, EPON, Router ve Ağ Güvenlik ürünleri; savunma, bankacılık, okul, üniversite ve kamu kurum ve kuruluşları gibi yerlerde yaygın bir şekilde kullanılmış ve bilgi teknolojisi sektöründe gelişimi teşvik etmiştir. Network switch serisi, Router Serisi, xPON Serisi, Wireless Serisi ana ürün gruplarını oluşturmaktadır. Yüksek seviye yönlendiriciler, veri merkezi anahtarları, kampüs anahtarları, kensar anahtarlar ve broadband erişim çözümleri ile Türkiye ve Avrupa 'da yeni olan firma Çin pazarında MAYIS94 yılından bu yana büyük bir tecrübeye sahiptir.

BDCOM, her yıl cirosunun %15'inden fazlasını müşterilere daha kaliteli ürünler sunmak adına araştırma ve geliştirmeye (Ar-Ge) yatırmaktadır. Şangay merkez ofisinde yer alan gelişmiş güvenilirlik test laboratuvarı ve ürün değerlendirme merkezinde, üretim yapmış olduğu tüm fabrikalarından gelen ürünlerin detaylı testlerini de yapan kuruluş, sürekli kalite kontrol uygulamaktadır. Satış öncesi olduğu gibi sonrasındaki hizmete de büyük önem veren BDCOM, Çin’de bulunan dört büyük Servis Merkezine ilave olarak yine Çin genelinde 32 büyük şehirde sahip olduğu Şube altyapısı sayesinde oldukça etkili ve hızlı yanıt verebilen şirket şimdi dünya genelinde yaygın olarak benzer bir yapıyı kurmaya başlamıştır. Dünya genelinde hizmet ve dağıtım yapısını kurmaya henüz birkaç yıl öncesinde başlamış olan kuruluş, tüm girdiği ülkelerde rekabeti en üst düzeye çıkarmıştır.

Simet Bilişim Teknolojileri A.Ş. Hakkında

Bilgi teknolojileri odaklı faaliyetlerine 2018 tarihinde Ankara ‘da başlayan Simet bilgi, iletişim, ağ teknolojileri ve ağ güvenliği alanlarında önemli dünya markaları ile teknoloji çözümleri geliştirmektedir.

Tamamı teknik tabanlı geçmişe sahip kurucu çekirdek kadrosu ile ileri teknoloji ürünleri üretimi, temini ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış olan Simet, sektörün öncülerindendir. Sektörü yönlendiren faaliyetlerinin kalitesini TSE, ISO9001, ISO27001, ISO10002 ve OHSAS18001 gibi Yönetim Sistemleri ile güçlendiren kuruluş, müşteri memnuniyetini en önemli değer olarak kabul etmektedir.

Simet, her tür Katma Değerli Ağ Teknolojileri ürün ve çözümlerini portföyünde bulundurmakta, özellikle ürün geliştirme, ürün özelleştirme, yerel özelliklerin ilavesi, trendler doğrultusunda yol haritası belirleme gibi faaliyetleri sayesinde en gelişmiş, özel ürünleri bilişim profesyonellerinin kullanımına sunmaktadır.

Detaylı bilgi için: www.simet.com.tr

Dostluk ve saygılarımızla…

SİMET BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.